VEKA: криза будівництва в питаннях та відповідях.

У зв’язку зі скрутним становищем будівельного ринку та загальною економічною кризою в Україні в українське представництво VEKA все частіше почали звертатися переробники з питаннями щодо дій VEKA в даній ситуації.

Аби дещо заспокоїти наших партнерів, ми публікуємо основні наболівши питання та даємо на них відповіді.

Питання 1: По якому курсу VEKA продає свій профіль на сьогоднішній день?

Відповідь: ТОВ "ВЕКА Україна" завжди дотримувалась курсу НБУ. І на сьогоднішній день ми не відходимо від цього правила. Всі наші партнери мають змогу закупати профілі VEKA по курсу НБУ як сьогодні, так і в майбутньому, незалежно від економічної ситуації на ринку. Ми сподіваємося, що найближчим часом ситуація почне стабілізуватися, та не будуть з’являтися додаткові складнощі.

Питання 2: Чи досі однією з найважливіших умов роботи з VEKA для переробників є можливість роботи лише з профільними системами VEKA?

Відповідь: Так, це найголовніша умова концерну VEKA в усьому світі. І ТОВ "ВЕКА Україна" не виняток. Цей пункт прописується в договорі з нашими партнерами і є обов’язковим для його виконання. Але це зовсім не означає, що VEKA забороняє працювати з усіма профільними системами окрім систем VEKA: ця заборона стосується лише ПВХ-систем. Переробник може паралельно працювати з будь-якими алюмінієвими профільними системами та виробляти дерев’яні вікна і двері.

Питання 3: Чи відчуває ТОВ "ВЕКА Україна" на собі дію кризи в Україні? Як це впливає на партнерів VEKA?

Відповідь: Так, економічна криза в країні в першу чергу торкнулась сфери будівництва. Ми є частиною цієї сфери, а тому звичайно і відчуваємо на собі деякі негативні впливи. Це в першу чергу пов’язано з тим , що деяка частина переробників знаходиться в стані очікування, а це призводить в свою чергу до незначного падіння попиту на продукцію. Щодо пливу VEKA на своїх партнерів: то у даному випадку більший вплив мають переробники профільних систем на виробників, а ніж навпаки.

Питання 4: Чи не боїтесь Ви ситуації, коли, наприклад, на весні криза послабне, і почнеться неабияка хвиля попиту на продукцію VEKA? Як VEKA планує з цим справлятись?

Відповідь: VEKA має значні складські запаси профільних систем як в Україна, так і в сусідніх державах, де є виробничі комплекси VEKA, саме це дозволяло VEKA задовольняти найбільші хвилі попиту пройдешніх років. І сьогодні ми готові до такої ситуації.