Міжкімнатні пластикові двері - нова необхідність сучасного будівництва!

міжкімнатні пластикові дверіВирішивши придбати в будинок нову річ, ми першою справою цікавимося якістю, видом і звичайно ціною. Це правильно й по-людськи зрозуміло .Звичайно Вам назвуть вартість дверей, але справа в тому, що щораз визначення кінцевої суми вимагає індивідуального підходу. Ціна залежить від скла, наявності тих або інших комплектуючих, інших факторів.Тому потрібно не просто шукати прийнятну суму, але й розуміти, які двері потрібні саме Вам, щоб не платити за те, без чого цілком можна обійтися, і не платити за те що незабаром треба буде замінити. Ми не обіцяємо зробити Вас великими фахівцями в галузі виробництва, але гарантуємо: Ви будете чітко уявляти, що саме купуєте й наскільки ціна відповідає якості товару, його довговічності, наскільки простий догляд за виробом. Сподіваємося, Ви не хочете зробити марне придбання, трошки вигравши в грошах? Деякі люди замислюються над питаннями.

міжкімнатні пластикові двері- Чим викликана поява міжкімнатних пластикових дверей? Невже дерево гірше?

Звичайно, дерев'яні двері, незважаючи на всі свої недоліки, звичні й приємні. Вони мають гарні ізоляційні властивості й міцність. Але натуральні матеріали, оброблені за новітніми технологіями, в століття полімерів стають усе дорожче, тому придбати двері з деревини, що відповідають сучасним вимогам, по кишені тільки дуже заможним людям. Типові будинки як і раніше оснащують дверима невисокої якості, виготовленими з найдешевших порід дерева за одним взірцем, та за технологією, що сильно застаріла в порівнянні з європейською.

міжкімнатні пластикові двері- Чому пластикові двері останнім часом одержали широке поширення?

Двері із ПВХ порівняно недавно з'явилися на ринку, однак вже встигли зайняти міцні позиції й істотно потіснити дерев'яні двері в силу цілого ряду переваг. Пластик не вимагає ніякого спеціального догляду. Пластикові двері добре захищають від холоду в умовах украинських зим; у процесі експлуатації не вимагають фарбування й поточного ремонту. Вони герметичні, в силу чого володіють прекрасними теплозахистними й шумопоглинаючими властивостями. Відходи ПВХ можуть піддаватися переробці до 5 разів без усякої втрати якісних характеристик вихідного матеріалу. Таким чином, ПВХ, що сьогодні застосовується теоретично може бути придатний ще 300 років. Застосування цього штучного матеріалу робить цілком реальної мрію екологів про замкнутий кругообіг матеріалу.

міжкімнатні пластикові дверіЩе однією незаперечною перевагою пластикових дверей є універсальність його використання: воно чудово вписується в будь-який будинок від індивідуального котеджу до "хрущевки"

- Що таке ПВХ?

міжкімнатні пластикові дверіПолівінілхлорид - скорочено ПВХ - це синтетичний полімер, що є найпоширенішим видом пластмаси. Пластик відрізняється заданою міцністю, а також універсальний і економічний у застосуванні. ПВХ виробляється з абсолютно нешкідливих матеріалів - це етилен та кухонна сіль, різноманітні додатки в невеликій кількості до основних матеріалів необхідні тільки для надання кінцевому продукту високих експлуатаційних якостей. Завдяки своїй довговічності ПВХ знайшов широке застосування у виготовленні міжкімнатних пластикових дверей.

- чи Є пластикові двері екологічно безпечними?

ПВХ є екологічно чистим матеріалом. Його основні властивості - вогне- та водостійкість (з-за вмісту хлоридів, який заважає горінню) не горить у вогні і у воді не тоне. У Німеччині він рекомендований для застосування у виготовленні дверей для дитячих і медичних установ. З того ж пластику виготовлений Ваш електричний чайник, корпус Вашого телевізора, телефону, шторки у ванній кімнаті та багато інших предметів, що Вас оточують.

міжкімнатні пластикові дверіПВХ який використовується у виробництві міжкімнатних пластикових дверей, пройшов всі необхідні випробування; його безпека підтверджена гігієнічними сертифікатами

- Чули, що при горінні пластик виділяє жахливо "шкідливі речовини"...

Пластик є важкозаймистим й таким що не підтримує горіння матеріалом.

Випробування, проведені із пластиковими дверима в екстремальних умовах показали, що протягом півгодини вони витримують температуру + 150 градусів по Цельсию без появи тріщин, міхурів і шелушения, а при + 80 - цілих 3 години. Пропонуємо для порівняння таблицю:

 

ПВХ

дерево

t запалення від зовнішнього джерела

330 - 400o З

210-270про З

t самозапалювання

450про З

260про З

міжкімнатні пластикові дверіАле, взагалі, у житлових приміщеннях багать краще не розводити. У випадку пожежі - дзвоніть 01.

для обмірювання дверей запрошувати фахівця? Невже в нього особлива лінійка?

міжкімнатні пластикові двері- Навіщо Щоб правильно зняти розміри дверних отворів, потрібно багато чого знати і вміти. Тому цією справою займаються спеціально навчені конструктори. Почнемо з того, що зняття розмірів - перший крок до конструювання й встановлення дверей. Монтаж - не менш важливий компонент заміни дверей, чим власне їхнє виготовлення на виробництві. Тому важливо, щоб не тільки встановлення, але й зняття розмірів проводилося фахівцем. Він врахує тепловий і звуковий режим кожної кімнати, інші важливі моменти.

- Нас здивувало те, що конструктори ретельно знімають розміри всіх дверних отворів. Чи не роблять вони при цьому зайву роботу? Хіба не існує строго встановлених розмірів дверей у наших будинках?

міжкімнатні пластикові дверіДоведеться Вас розчарувати. Кожні двері індивідуальні й неповторні. При встановленні монтажники постійно зіштовхуються з такими специфічними українськими складностями, як геометрично неправильні форми дверних отворів, нерівномірна товщина стін, що перевищує всі можливі допуски розбіжність розмірів у будівельних кресленнях і "у житті". Насправді в цьому немає нічого страшного, у професіоналів на цей випадок є свої "хитрості", що допомагають привести двері до "єдиного знаменника". Ще раз повторимо, що технологія монтажу пластикових дверей істотно відрізняються від установки конструкцій з дерева. Хочете, щоб з монтажем не було проблем? Запросіть на обмірювання фахівця!

міжкімнатні пластикові дверіТепер більш докладно про переваги пластикових дверей перед звичайними деревяными, або дверима МДФ: по-перше, дифузійні процеси (зсихання дерева, поява тріщин) навіть у найкраще обробленій деревині практично не припиняються ; по-друге, лакофарбові матеріали якими покриваються деревяні вироби більше шкідливі чим сам ПВХ із якого виготовляють пластикові міжкімнатні двері; і нарешті по-третє, догляд за міжкімнатними пластиковими дверми набагато простіший - не потрібно кожні два-три року приділяти час і продовжувати вкладати гроші у вигляді відновлення лаку й т.д. Пластикові міжкімнатні двері незамінні у санвузлах, ванних кімнатах , на кухнях, у передпокої, тобто у приміщеннях з більшим перепадом вологості повітря - тому-що вони на відміну від дерев'яних і їм подібним не піддаються впливу вологи

Купівля дверей- справа відповідальна. Ви вкладаєте гроші на багато років. Тому не полінуєтеся й проведіть невелике дослідження товару й цін.

РОЗШИРЮЄМО ДИЛЕРСЬКУ МЕРЕЖУ:

т/ф (03736) 44-400; 44-390; 44-490
E-mail: mediaplast@cv.ukrtel.net, наша сторінка в інтернеті - www.mediaplast.com.ua